KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488055
nr 1448 8055
Ture Wall, porträtt. Signerad, daterad 1916, Olja på duk, 44x32, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:33:17
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr